Plánované vrhy

Ostružinka + Charlie

Začátkem dubna očekáváme narození miminek z regeneračního křížení od Ostružinky a Charlieho . Více informací o rodičích najdete zde Ostružinka a Charlie .  

Illusion z Nyangy + Timothy z Nyangy

Začátkem dubna očekáváme narození teddy miminek od Illussion a Timothyho. Více informací o rodičích najdete zde Illusion z Nyangy a Timothy z Nyangy.

Vanessa od Krála + César z Nyangy

Začátkem dubna očekáváme narození teddy miminek od Vanessky a Césara . Více informací o rodičích najdete zde Vanessa od Krála a César z Nyangy - ČESKÝ ŠAMPION .

Wanetta z Nyangy + Boris

V polovině dubna očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých miminek od Wanettky a Borise  :-) Více informací o rodičích najdete zde Boris a Wanetta z Nyangy .

Geisha z Nyangy + Harley vom Höllbachtall

V polovině dubna očekáváme narození teddy miminek od Geishy a Harleyho . Více informací o rodičích najdete zde Geisha z Nyangy a Harley vom Höllbachtall - ČESKÝ ŠAMPION .

Champagne z Nyangy + Timothy z Nyangy

V polovině dubna očekáváme narození teddy miminek od Champagne a Timothyho.Více informací o rodičích najdete zde Timothy z Nyangy a Champagne z Nyangy .

Barbie + Méďa

V polovině dubna očekáváme narození bílopesíkatých havanovitých miminek od Barbie a Méďi . Více informací o rodičích najdete zde Barbie a Méďa .