Plánované vrhy

Persefona z Nyangy + Amore z Nyangy

Koncem října očekáváme narození miminek od Persefony a Amorka  . Více informací o rodičích najdete zde Persefone z Nyangy - F1 a Amore z Nyangy .  

Briggitte z Nyangy + Blesk z Nyangy

Na konci října očekáváme narození miminek od Briggitte a Bleska . Více informací o rodičích najdete zde Briggite z Nyangy a Blesk z Nyangy !!!  .

Cellestia z Nyangy + César z Nyangy

Na konci října očekáváme narození miminek od Cellestie a Césarka. Více informací o rodičích najdete zde Cellestia z Nyangy a César z Nyangy - ČESKÝ ŠAMPION .

Equestria + Méďa - zakrslý bílopesíkatý havanovitý

Koncem října očekáváme narození miminek od Equestrie a Médi . Více informací o rodičích najdete zde Equestria a Méďa .

Venuše z Nyangy + Blesk z Nyangy

Koncem října očekáváme narození miminek od Venuše a Bleska . Více informací o rodičích najdete zde Venuše z Nyangy  a Blesk z Nyangy - PRODEJ !!!   

Olivia z Nyangy + Wafly od Klárky

Na konci října očekáváme narození miminek od Olivie a Waflyho . Více informací o rodičích najdete zde Olivia z Nyangy a Wafly od Klárky - ČESKÝ ŠAMPION .

Vanessa od Krála + Amore z Nyangy

Začátkem listopadu očekáváme narození miminek od Vanessky a Amorka . Více informací o rodičích najdete zde Vanessa od Krála a Amore z Nyangy .

Rainny + Čertík - regenerační křížení

Začátkem listopadu očekáváme narození miminek od Rainny a Čertíka z regeneračního křížení . Více informací o rodičích najdete zde Rainy a Čertík .

Sallome z Nyangy + César z Nyangy

V polovině listopadu očekáváme narození miminek od Sallome a Césarka . Více informací o rodičích najdete zde Sallome z Nyangy a César z Nyangy - ČESKÝ ŠAMPION .

Bedřiška + Méďa - zakrslý bílopesíkatý havanovitý

V polovině listopadu očekáváme narození miminek od Bedřišky a Médi . Více informací o rodičích najdete zde Bedřiška a Méďa .

Brownie + Boris - zakrslý bílopesíkatý havanovitý

V polovině listopadu očekáváme narození miminek od Brownie a Borise . Více informací o rodičích najdete zde Brownie a Boris .

Čertice + Méďa - regenerační křížení

V polovině listopadu očekáváme narození miminek od Čertice a Médi . Více informací o rodičích najdete zde Čertice a Méďa .

Barbie + Čertík - regenerační křížení

V polovině listopadu očekáváme narození miminek od Barbie a Čertíka . Více onformací o rodičích najdete zde Barbie a Čertík .