Plánované vrhy

Ophelie + Wafly od Klárky

Koncem června očekáváme narození miminek od Ophelie a Waflyho :-) Více informací o rodičích najdete zde Ophelie  a Wafly od Klárky .

Camellie z Nyangy + Baron z Nyangy

Koncem června očekáváme narození miminek od Camellie a Baronka :-) Více informací o rodičích najdete zde Camellie z Nyangy a Baron z Nyangy .

Geisha z Nyangy + Blesk z Nyangy

Koncem června očekáváme narození miminek od Geishi a Bleska :-) Více informací o rodičích najdete zde Geisha z Nyangy a Blesk z Nyangy.

Zyra z Nyangy + César z Nyangy

Koncem června očekáváme narození miminek od Zyry a Césarka :-) Více informací o rodičích najdete zde Zyra z Nyangy a César z Nyangy .

Persefona z Nyangy + Boris ( ZBíhav )

Koncem června očekáváme narození miminek od Persefony a Boríska :-) Více informací o rodičích najdete zde Persefone z Nyangy - F1 a Boris .

Xixi z Nyangy + Wafly od Klárky

Koncem června očekáváme narození miminek od Xixi a Waflyho . Více informací o rodičích najdete zde Xixi z Nyangy a Wafly od Klárky

Afrodita Karmatal Bunny + Vogue z Šípkové růže

Začátkem července očekáváme narození miminek od Afrodity a Vogueho :-) Více informací o rodičích najdete zde Afrodite Karmatal Bunny a Vogue z Šípkové růže .

Blare ( Zbíč ) + Boris ( Zbíhav )

Začátkem července očekáváme narození miminek od Blare a Boríska . Zažádala jsem si o povolení k regeneračnímu křížení , takže miminka by měla být s rodokmenem :-) Více informací o rodičích najdete zde Blare a Boris .

Missty z Nyangy + Baron z Nyangy

V první polovině července očekáváme narození miminek od Missty a Barona . Více informací o rodičích najdete zde Missty z Nyangy a Baron z Nyangy