Plánované vrhy

Yasminne + Charlie

Koncem listopadu očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých miminek od Yasminne a Charlieho :-) Více informací o rodičích najdete zde Yasminne z Nyangy a Charlie . 

Oddyssea + Méďa

Koncem listopadu očekáváme narození bílopesíkatých havanovitých miminek od Oddyssey a Médi :-) Více informací o rodičích najdete zde Odyssea z Nyangy a Méďa .

Pralinka + Boris

Koncem listopadu očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých havanovitých miminek od Pralinky a Borise . Více informací o rodičích najdete zde Boris a Pralinka .

Nessie + Milano

Koncem listopadu očekáváme narození bílopesíkatých havanovitých miminek od Nessie a Milana . Více informací o rodičích najdete zde Nessie z Nyangy a Milano .  

Ostružinka + Blue

Koncem listopadu očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých miminek od Ostružinky a Blua . Půjde o regenerační křížení zakrslých bílopesíkatých modrých . Více informací o rodičích najdete zde Ostružinka a Blue .

Sallome + Casper

Začátkem prosince očekáváme narození teddy miminek od Sallome a Caspera . Více informací o rodičích najdete zde Sallome Teddy Aniky !!! a Casper od Klárky .  

Quinta + Čertík

Začátkem prosince očekáváme narození bílopesíkatých černých miminek od Quinty a Čertíka . Více informací o rodičích najdete zde Quinta z Nyangy !!! a Čertík .