Plánované vrhy

Ostružinka + Blue

Ve druhé polovině září očekáváme narození miminek od Ostružinky a Blua . Půjde o regenerační křížení zakrslých bílopesíkatých modrých . Více informací o rodičích najdete zde Ostružinka a Blue .

Brownie + Méďa

Ve druhé polovině srpna očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých havanovitých miminek od Brownie a Médi . Více informací o rodičích najdete zde Brownie a Méďa .

Nefertiti + Čertík

Ve druhé polovině září očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých černých miminek od Nefertiti a Čertíka . Více informací o rodičích najdete zde Nefertiti a Čertík .

Venuše + Timothy

Ve druhé polovině září očekáváme narození zakrslých teddy miminek od Venuše a Timothyho. Více informací o rodičích najdete zde Venuše z Nyangy a Timothy z Nyangy .

Ruměnka + Boris

Začátkem října očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých havanovitých miminek od Ruměnkly a Borise . Více informací o rodičích najdete zde Ruměnka  a Boris .

Delta + Blue

Začátkem října očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých modrých miminek od Delty a Blua . Více informací o rodičích najdete zde Delta a Blue .

Tiffany + Charlie

V polovině října očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých modrých miminek od Tiffany a Charlieho. Více informací o rodičích najdete zde Tiffany z Nyangy a  Charlie .

Daissy + Charlie

V polovině října očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých miminek od Daissy a Charlieho . Pujde o regenerační křížení, tak očekáváme barvy černou a modrou . Více informací o rodičích najdete zde Daisy z Nyangy a Charlie .

Queency + Timothy

Ve druhé polovině října očekáváme narození zakrslých teddy miminek od Queency a Timothyho . Více informací o rodičích najdete zde Queency z Nyangy a  Timothy z Nyangy .

Queen z Nyangy + Timothy z Nyangy

V druhé polovině října očekáváme narození zakrslých teddy miminek od Queen a Timothyho v siamském zbarvení . Více informací o rodičích najdete zde Queen z Nyangy a Timothy z Nyangy .

Echo + Charlie

Ve druhé polovině října očekáváme narození zakrslých bílopesíkatých modrých miminek od Echo a Charlieho . Více informací o rodičích najdete zde Charlie a Echo-doplním . 

Ophelie + Timothy

Ve druhé polovině října očekáváme narození zakrslých teddy miminek a zakrslých s teddy genem od Ophelie a Timothyho.Více informací o rodičích najdete zde Ophelie  a Timothy z Nyangy .

Čertice + Blue

Ve druhé polovině října očekáváme narození miminek od Čertice a Blua . Půjde o regenerační křížení zakrslých bílopesíkatých modrých. Více informací o rodičích najdete zde Čertice a Blue .